چه دوست داشته باشید چه نه گوشی همراه شما بسیار مهم است. شما می‌توانید با ریختن تعدادی اپلیکیشن کسب‌و‌کار آن را تبدیل به یک وسیله کاربردی برای خود کنید. اما میلیون‌ها اپلیکیشن کسب‌و‌کار وجود دارد و انتخاب از میان آن‌ها کمی دشوار است. با زرنیاز دات کام همراه باشید.

مطالب مرتبط:

معرفی 30 اپلیکیشن کسب و کار به ترتیب اولویت

ما در اینجا لیستی از اپلیکیشن‌های کسب‌و‌کار معرفی می‌کنیم که بیش‌ترین کاربرد را دارند و مورد توجه بسیاری قرار گرفته‌اند. این لیست را به‌ ترتیب از برنامه‌هایی که نصب آن‌ها می‌تواند مفید باشد تا برنامه‌هایی که نصب آن‌ها حتما به دردتان خواهد خورد، معرفی می‌کنیم. برخی از این برنامه‌ها رایگان هستند. اگر هنوز نمی‌دانید که اپلیکیشن‌ها می‌توانند روی کسب‌و‌کارتان تاثیر مثبت داشته باشند، با ما در این مقاله همراه باشید.

Magnet

Magnet یک برنامه برای مک است که به شما کمک می‌کند پنجره‌ها را مدیریت کنید. این برنامه در ظاهر بسیار ساده است اما در عمل می‌تواند بسیار به کارتان نظم ببخشد. به جای اینکه پنجره‌های مختلف باز کنید می‌توانید همه را به صورت همزمان ببینید و با هم مقایسه کنید.
با این برنامه شما می‌توانید:

اسکرینتان را با ترکیب‌های متنوعی بچینید تا کار کردن با پنجره‌ها برایتان راحت‌تر باشد.
ایجاد میانبر برای کیبورد و یک منوبار که به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.
قیمت این اپلیکیشن کسب‌و‌کار در اپ‌استور ۰.۹۹ دلار است.

Bear

اپلیکیشن Bear یک روش ساده‌ای برای نوشتن هرآنچه می‌خواهید فراهم می‌کند. در دستگاه iOS خود می‌توانید جملات کوتاه یا حتی یک مقاله کامل بنویسید. این اپلیکیشن به‌طور دقیق برای کسب‌و‌کار نیست اما می‌توانید از آن استفاده کنید تا ایده‌ها و کارهایتان را یادداشت کنید.
با این اپلیکیشن می‌توانید:

متون را ویرایش کنید (با فونت‌های مختلف).
فرمت‌های مختلف را به هم تبدیل کنید (مثلا از pdf و word).
قابلیت همگام‌سازی با سیستم کلاود.

نسخه استاندارد این اپلیکیشن رایگان است. شما می‌توانید نسخه پیشرفته آن را با قیمت ۱.۴۹دلار ماهانه و ۱۴.۹۹ دلار سالانه بخرید.

Be Focused

اپلیکیشن Be Focused به شما کمک می‌کند که روی کارهایتان تمرکز کنید و بتوانید آن‌ها را به خوبی مدیریت کنید. با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید:

کارهای شخصی خود را بر اساس زمان به کارهای کوچک‌تر تقسیم کنید.
بین کارهایتان استراحت و تعطیلات هم قرار بدهید.
اهداف روزمره تعیین کنید.
این اپلیکیشن کسب‌و‌کار رایگان است.

Todoist

اپلیکیشن Todoist دقیقا همان کاری را می‌کند که از اسمش پیداست. کارهایی که به‌صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه انجام می‌دهید را می‌نویسید. به نظر ساده می‌آید اما با این برنامه می‌تواند کارهایتان را پیگیری کنید و به راحتی آن‌ها را دسته‌بندی کنید. با این اپلیکیشن می‌توانید:

به راحتی کارهای جدید اضافه کنید.
پروژه‌هایتان را برنامه‌ریزی کنید.
عملکرد خود را ارزیابی کنید.
فایل‌هایتان را به اشتراک بگذارید و زیر آن‌ها نظر بگذارید.
این برنامه سالانه ۲۸.۹۹ دلار هزینه دارد.

Dropbox Paper

شما احتمالا درباره Google Docs شنیده‌اید. Dropbox Paper هم تا حدی مشابه آن است که برنامه اشتراک‌گذاری فایل‌ها برای کار روی متون و غیره می‌باشد. برخی معتقدند که این اپلیکیشن از Google Docs کاربردی‌تر است و استفاده از آن راحت‌تر می‌باشد. با این می‌توانید به راحتی فایل‌هایتان را ویرایش کنید و همچنین از فایل‌های Gif، ویدیوهای یوتیوب و حتی نقشه گوگل هم در آن استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که شما نمی‌توانید فایل‌های این برنامه را پرینت بگیرید.

قیمت این اپلیکیشن با یک حساب استاندارد Dropbox Bussiness  ماهانه ۱۲.۵۰ دلار است.
قیمت اپلیکیشن با امکانات پیشرفته ماهانه ۲۰ دلار است.

Evernote

Evernote یک برنامه مبتنی بر سرور ابر است که در آن می‌توانید همه ایده‌ها و کارهایتان را سامان‌دهی کنید. از این اپلیکیشن روی همه دستگاه‌ها می‌توانید استفاده کنید و قابلیت‌های آن بسیار است. برای کسب‌و‌کارهای کوچک این اپلیکیشن خصوصا برای به اشتراک‌گذاری این اطلاعات با سایر همکاران بسیار مفید می‌باشد. با استفاده از این اپلیکیشن:

کارهای روزمره خود را نظم دهید.
فایل‌ها را به اشتراک بگذارید و به همکارانتان اجازه دهید که به این فایل‌ها دسترسی داشته باشند یا زیرشان کامنت بگذارند.

قیمت این اپلیکیشن ۱۴.۹۹ دلار به‌صورت ماهانه است. اما برای کسانی که کسب‌و‌کارهای کوچک دارند استفاده از نسخه رایگان این برنامه کافیست. یک نسخه پیشرفته این اپلیکیشن هم وجود دارد که سالانه ۶۹.۹۹ دلار هزینه دارد.

When I Work

با اپلیکیشن When i Work شما می‌توانید به راحتی زمان کار کردن کارکنانتان را برنامه‌ریزی کنید و همه برنامه‌های زمانی خود را مدیریت کنید. با استفاده از این اپلیکیشن کسب‌و‌کار:

برنامه برای کسانی که در دسترس هستند نوتیفیکیشن می‌فرستند و بدین ترتیب به سرعت جایگزین برای کارکنان پیدا می‌کنید.
مدیریت و دریافت مرخصی از کارکنان.
این برنامه هماهنگ با برنامه‌های دیگر است (مثل QuickBooks) و می‌تواند با آن ایمیل گروهی یا پیغام گروهی هم بفرستید.

قیمت این اپلیکیشن در صورتی‌که حساب When I Work داشته باشید رایگان است. همچنین اگر ۷۵ کارکن داشته باشید رایگان حساب می‌شود. اگر بیش از ۷۵ کارکن دارید باید با کمپانی آن تماس بگیرید.

MailChimp

اگر کسب‌و‌کار شما در خانه نیست این اپلیکیشن کمک زیادی به شما می‌کند. MailChimp یک اپلیکیشن کسب‌و‌کار است که به شما کمک می‌کند ایمیل‌های بازاریابی تان را دسته‌بندی کنید. از این اپلیکیشن به راحتی می‌توان در اندروید و iOS استفاده کرد. با استفاده از این اپلیکیشن:

ایمیل‌های حرفه‌ای و زیبا بفرستید.
از حساب‌هایی که آن‌ها را دنبال می‌کنید نوتیفیکیشن مربوط به حراج دریافت کنید.
روی موبایلتان رفتار مشتریان را ارزیابی کنید.

اگر یک حساب ایجاد کنید می‌توانید از این اپلیکیشن به‌صورت رایگان استفاده کنید. البته قیمت حساب‌ها متفاوت هستند. New Business Plan رایگان، Growing Business Plan ماهانه 10 دلار و Pro Market Plan ماهانه ۱۹۹ دلار است.

Hootsuite

با استفاده اپلیکیشن Hootsuite می‌توانید تمام حساب‌هایتان در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی را مدیریت کنید. کارهایی که با این اپلیکیشن کسب‌و‌کار می‌توانید انجام دهید:

به‌صورت اتوماتیک تمام پست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی می‌گذارید را مدیریت می‌کند.
به محتوایی که در کلاود ذخیره کرده‌اید می‌توانید دسترسی داشته باشید.
برای تیم خود مدیری تعیین کنید که پست‌های گذاشته شده در این شبکه‌ها را تایید کند.
آمار و تحلیل از فعالیت‌هایتان در شبکه‌های مجازی کسب کنید.

قیمت این اپلیکیشن کسب‌و‌کار با داشتن یک حساب کاربری رایگان می‌شود. قیمت حساب‌های کاربری هم متفاوت هستند. پکیج حرفه‌ای به شما اجازه اضافه کردن ده حساب در شبکه‌های اجتماعی و یک کاربر را می‌دهد و قیمت آن ماهانه ۱۹ دلار است. پکیج تیم ۲۰ حساب در شبکه‌های مجازی را ساپورت می‌کند با سه کاربر و قیمت آن ماهانه ۹۹ دلار است. پکیج کاری ۵۰ حساب در شبکه‌های مجازی را ساپورت می‌کند با ۱۰ کاربر و قیمت آن ۴۹۹ دلار است. با یک اکانت شرکتی می‌توانید یک پکیج دلخواه بگیرید و قیمت آن با توجه به سفارشی که می‌دهید متفاوت خواهد بود.

LogMeIn

به عنوان کسی که صاحب یک کسب‌و‌کار کوچک است احتمالا دوست دارید که همزمان در دو جا حضور داشته باشید که یکی از آن‌ها محل کارتان است. اپلیکیشن LogMeIn به شما اجازه می‌دهد که به‌صورت امنی به وسیله تبلت یا موبایل به کامپیوتر خانه و آفیسشان دسترسی داشته باشند. قیمت این اپلیکیشن بر اساس کارکردتان متفاوت است. با پکیج Individuals می‌توایند به دو کامپیوتر و تعدادی ویژگی‌های اضافی دسترسی داشته باشید و قیمت آن سالانه ۳۴۹.۹۹ دلار است. با پکیج Power Users می‌توایند به پنج کامپیوتر و تعدادی ویژگی‌های اضافی دسترسی داشته باشید و قیمت آن سالانه ۸۳۹.۹۹ دلار است. با پکیج Individuals می‌توایند به ده کامپیوتر و تعدادی ویژگی‌های اضافی دسترسی داشته باشید و قیمت آن سالانه ۱.۵۳۹.۹۹ دلار است.

Skype

شما احتمالا درباره این اپلیکیشن شنیده‌اید اما باید بدانید که این یکی از مهم‌ترین اپلیکیشن‌های کسب‌و‌کار محسوب می‌شود. با استفاده از این اپلیکیشن تماس‌های رایگان برقرار کنید. جلسات را ضبط کنید. حداکثر ۲۵۰ نفر می‌توانند به شما وصل شده و در جلسات شرکت کنند. علاوه بر این‌ها می‌توانید به صورت همزمان از وایت‌بورد و پاورپوینت هم استفاده کنید. اگر برای کارتان احتیاج به امکانات اضافه اسکایپ ندارید می‌توانید از نسخه ساده آن استفاده کنید که حداکثر ۲۵ نفر می‌توانند به جلساتتان وصل شوند. قیمت این اپلیکیشن از ۵ دلار در ماه شروع شده اما نسخه ساده آن رایگان است.

Dropbox

احتمالا از این برنامه استفاده می‌کنید اما بهتر است بدانید که کمپانی‌های بزرگی برای کسب‌و‌کارشان از Dropbox استفاده می‌کنند. این برنامه به شما کمک می‌کند که برنامه آفیستان بسیار راحت‌تر اجرا شود. نشنال جئوگرافیک و آندر آرمور هم از این برنامه استفاده می‌کنند. هر کسب‌و‌کاری که به‌طور منظم از دراپ باکس استفاده می‌کند باید Dropbox Business داشته باشد. برخی مزایای این برنامه:

اختصاص فضای نا‌محدود برای ذخیره کردن فایل‌ها.
استفاده ساده با drag-and-drop.
قابلیت اشتراک فایل‌ها و درخواست فایل از دیگر کاربران.

قیمت این اپلیکیشن ماهانه ۱۲.۵۰ و ۲۰ دلار است که با توجه به نسخه‌ای که استفاده می‌کنید متفاوت است.

LinkedIn

لینکداین یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌ها برای ارتباط با همکاران و دوستان و غیره است. با استفاده از این برنامه تمام ویژگی‌های یک پلتفرم شبکه‌ای روی گوشی خود خواهید داشت. با یک حساب لینکداین می‌توانید برای خودتان یا شرکتتان یک صفحه حرفه‌ای درست کنید و دیگر شرکت‌ها را هم دنبال کنید.
نسخه ساده لینکداین رایگان است اما با نسخه‌های پریمیوم می‌توانید از ویژگی‌های بیشتری استفاده کنید.

نسخه Premium Business ماهانه ۴۷.۰۰ دلار، نسخه Premium Sales ماهانه ۶۴.۹۹ دلار و نسخه Premium Hiring ماهانه ۹۹.۹۵ دلار است.

Workable

فرقی ندارد که شما از یک برنامه برای استخدام کارمندانتان استفاده می‌کنید یا نه، چنین برنامه‌هایی روند پیدا کردن کارکنان را برایتان بسیار آسان‌تر می‌کنند. اگرچه لینکداین احتمالا معروف‌ترین برنامه برای یافتن و استخدام کردن کارکنان است اما Workable هم به خاطر امنیت و هوشمندی بالایی که دارد نقدهای مثبتی دریافت کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید:

یک صفحه مربوط به شغلتان ایجاد کنید.
به راحتی میان متقاضیان بگردید.
زمان مصاحبه تعیین کنید.
با ایمیل و تقویم هماهنگ با اپلیکیشن کار کنید.
قیمت این اپلیکیشن کسب‌و‌کار به چهار صورت است.

قیمت پکیج‌های The Pay As You Go و Starter  به ازای هر شغل ۵۰ دلار در ماه است. اگر یک نسخه سفارشی می‌خواهید با شرکت مستقیما تماس بگیرید و درخواست دهید.

LastPass Password Manager

به خاطر سپردن تمام پسووردهایتان دشوار است خصوصا اگر یک کسب‌و‌کار کوچک هم داشته باشید. LastPass تمام این پسووردها را به‌صورت امن نگه می‌دارد. این برنامه در دو پکیج عرضه می‌شود اما در هر دوی آن‌ها شما می‌توانید:

ایجاد یک پسوورد مستر و واحد برای تمام حساب‌هایتان.
به‌صورت اتوماتیک لاگین‌ها و پسووردها را روی دستگاه هماهنگ می‌کند.
امکان دسترسی به برنامه با یک Touch ID.
امکان صدور اجازه به افراد قابل‌اطمینان برای دسترسی به برنامه در صورت نیاز.
اخطارهای امنیتی.

اگر کسب‌و‌کار کوچکی دارید و حداکثر ۵۰ کارمند دارید (برای ذخیره پسووردهایشان) از پکیج Team استفاده کنید و مبلغ آن ۲.۵۰ دلار در ماه است. کسب‌و‌کارهای بزرگتر از پکیج Enterprise استفاده کنند که ماهانه ۴ دلار هزینه دارد و از پکیج قبلی کامل‌تر می‌باشد.

Podium

اپلیکیشن Podium به شما اجازه می‌دهد به وسیله پیغام متنی به راحتی با مشتریان خود در ارتباط باشید و بدین ترتیب به سوالات یا نقدهای آن‌ها پاسخ دهید.
برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

به پیغام‌هایی که روی فیسبوک، گوگل و غیره برای شما پیش می‌آید جواب دهید.
به کارمندان خود پیغام بفرستید.
نقدهای خود را به راحتی بخوانید.
اطلاعات تماس مشتریان را به راحتی جمع آوری کنید.

Slack

اگر روزانه به کارمندان خود در ارتباط هستید لازم نیست از ایمیل و مسیج‌های شخصی استفاده کنید. اپلیکیشن Slack را نصب کنید و با آن تماس‌ها و پیغام‌ها را به راحتی ارسال کنید. شما می‌توانید حداکثر به ۲۰۰ نفر پیغام بفرستید. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

با برنامه‌هایی چون توئیتر، دراپ باکس، گوگل درایو و غیره کار کنید.
پیغام‌های خصوصی و عمومی بفرستید.
به راحتی فایل را به اشتراک بگذارید.
بین مکالمات جست و جو کنید.

نسخه ابتدایی این برنامه رایگان است. کمپانی‌های بزرگ‌تر می‌توانند با پرداخت ماهانه ۶.۶۷ دلار یک حساب استاندارد و با پرداخت ماهانه ۱۲.۵۰ دلار یک حساب پلاس بخرند.

Expensify

اپلیکیشن Expensify بهترین راه برای تهیه گزارشی کامل از مخارج و هزینه‌ها است. کافیست یک عکس از فیش خود بگیرید و اپلیکیشن به صورت خودکار گزارش را برای شما آماده می‌کند. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

پرداخت در روز بعد و پس از انجام محاسبات و گزارش‌ها.
همگام سازی کارت‌های اعتباری با برنامه برای پیگیری راحت‌تر مخارج.
توانایی تفکیک مخارج شخصی و مخارج کاری از یک دیگر.
یکپارچگی با سایر برنامه‌های حسابداری.

این برنامه برای اشخاص رایگان است، برای کسب و کارهای کوچک ۵ دلار در ماه و برای کسب و کارهای بزرگ‌تر ۹ دلار در ماه است.

Invoice by Wave

درگیری با فاکتورها کار آسانی نیست. به خصوص اگر مشتریان زیادی داشته باشید باید دائما به فاکتورها توجه داشته باشید. بر خلاف دیگر اپلیکیشن‌های ساده کسب و کار، Invoice by Wave دقیقا کاری که می‌گوید را انجام می‌دهد. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند که فاکتورها را به خوبی مدیریت کنید. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

فاکتورهای حرفه‌ای ایجاد کنید و بفرستید.
هنگامی که پرداختی انجام می‌شود پیغامی روی گوشی شما ظاهر شود.
وضعیت فاکتورها را بررسی کنید.
قیمت این اپلیکیشن کاملا رایگان است.

Trello

اگر تیم شما همزمان روی پروژه‌های زیادی کار می‌کند برای مدیریت کارها و هماهنگ کردن بین کارمندان از Trello استفاده کنید. این اپلیکیشن جزئیات زیادی دارد که به شما کمک می‌کند به خوبی از عهده مدیریت پروژه‌ها و کارمندهای خود برآیید. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

تخته‌های عمومی و خصوصی برای پروژه‌های خود ایجاد کنید.
برای کارها از کارت‌های drag-and-drop استفاده کنید.
زیر کارت‌ها نظر بگذارید.
از روی کامپیوتر، دراپ باکس، گوگل درایو و غیره فایل آپلود کنید.
کارت‌ها را در یک تقویم نمایش دهید.

نسخه ساده ترلو رایگان است. پکیج Business Class برای هر کاربر ماهانه ۹.۹۹ دلار است که امکانات جانبی دیگری نیز دارد. کسب و کارهای بزرگ‌تر می‌توانند با کمپانی تماس بگیرند تا قیمت پکیج Enterprise مناسب با نیاز خود را  بدانند.

Asana

آیا کارهای روزمره شما پر از کارهای فوری، ایده و برنامه است؟ از اپلیکیشن Asana استفاده کنید تا همه این برنامه‌ها و فوریت‌ها را به یک برنامه واحد تبدیل کنید. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

اهداف خود را بنویسید و آن‌ها را به روز کنید.
برنامه خود را با همکاران خود هماهنگ کنید.
کارها را بر اساس تاریخ، جزئیات و فایل‌ها وارد کنید و کارهای عمومی و خصوصی بسازید.
بازخورد بگیرید و زیر کارها نظر بگذارید.
قابلیت یکپارچگی با بسیاری برنامه ها همچون گوگل درایو، Evernote، دراپ باکس وغیره.

قیمت نسخه ابتدایی این برنامه رایگان است و گنجایش ۱۵ کاربر را دارد. پکیج پریمیوم آن امکانات اضافی دارد و محدودیتی برای تعداد کاربرها ندارد و قیمت آن ۹.۹۹ دلار در ماه است. اگر کسب و کار بسیار بزرگی دارید برای خرید پکیج Enterprise با کمپانی تماس بگیرید.

Basecamp

این اپلیکیشن هم مانند Trello و Asana برای مدیریت پروژه و هماهنگ کردن تیم است. اما در این لیست Basecamp را در رتبه بالاتر قرار دادیم، چرا که از دیگر برنامه‌ها کمی بهتر است و قیمت پایین‌تری دارد. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

کارهای جدید تعریف کنید و برای تیم زمان مقرر تعیین کنید.
روند انجام کار بر اساس زمان و عملکرد کارکنان را ببینید و زیر فایل‌ها و کارها نظر بگذارید.
قیمت این برنامه ۹۹ دلار در ماه است و این مقدار ربطی به تعداد کارکنان ندارد.

Nimble

اپلیکیشن Nimble مربوط به مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM است که به صورت خودکار اطلاعات مشتری را در دیتابیس به روز رسانی و همگام سازی می‌کند. استفاده از این برنامه روی موبایل یا تبلت امکان‌پذیر است. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

فرصت‌های مربوط به حراج و بازاریابی را پیدا کنید.
کارهای خود را مدیریت کنید.
قابلیت یکپارچگی با دیگر برنامه ها.

نسخه Contact این برنامه به شما اجازه می‌دهد که حداکثر ۵ هزار مشتری وارد کنید و قیمت آن ماهانه ۹ دلار است که به صورت سالانه دریافت می‌شود. نسخه Business آن حداکثر ۲۵ هزار مشتری می‌پذیرد و ماهانه ۱۹ دلار است که این مبلغ به صورت سالانه دریافت می‌شود.

Salesforce

اپلیکیشن Salesforce محبوب‌ترین اپلیکیشن در زمینه CRM است. با استفاده از این برنامه همه اطلاعات مشتری‌ها را می‌توانید ذخیره کنید. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

روند بازاریابی و فروش را ردیابی و مدیریت کنید.
داده‌های مشتریان را مدیریت و تحلیل کنید.

قیمت این اپلیکیشن بسته به اینکه در چه سایزی بخواهید از آن استفاده کنید متفاوت است. Lightning Platform Starte برای هر کاربر ماهانه ۲۵ دلار، Lightning Platform Plus که محبوب‌ترین پکیج این برنامه است به ازای هر کاربر ماهانه ۱۰۰ دلار، Heroku Enterprise Starter ماهانه ۴۰۰۰ دلار است و اگر پکیج پریمیوم نامحدود می‌خواهید باید مستقیما با کمپانی تماس بگیرید. یکی از سرویس‌های این برنامه این است که با توجه به صنعت و کسب و کار خود می‌توانید از پکیج‌های سفارشی هم استفاده کنید.

Freshdesk

ابزارهای زیادی برای حمایت از مشتری وجود دارد. اما اپلیکیشن Freshdesk در این زمینه یکی از بهترین‌ها است. این اپلیکیشن برنامه‌های سفارشی شامل فروش، مرکز تماس، پیغام به مشتری و غیره دارد. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

ایمیل‌های دریافتی را به یک قالب تبدیل کنید و آن‌ها را به ترتیب اولویت مرتب یا دسته‌بندی کنید.
پاسخ‌هایی که به این ایمیل‌ها دریافت می‌کنید را ذخیره کرده و به آن‌ها به صورت خودکار پاسخ دهید.

قیمت این اپلیکیشن با داشتن یک حساب کاربری رایگان است. حساب کاربری این برنامه متفاوت است و از رایگان (برای حساب‌های Basic) تا ۸۹ دلار برای هر نفر به صورت ماهانه متفاوت است و این مبلغ به صورت سالیانه دریافت می‌شود.

Shopify

اپلیکیشن Shopify یک سیستم جامع فروش است. این اپلیکیشن به مشتریان اجازه می‌دهد که از میان روش‌ها، شیوه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنند. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

کالاهای خود را مدیریت کنید.
ارسال رسید با ایمیل.
قابلیت یکپارچگی با سایر برنامه‌ها.

این اپلیکیشن در سه نسخه عرضه می‌شود. Basic Shopify ماهانه ۲۹ دلار است و برای کسب و کارهای کوچک مناسب است. Shopify برای کسب و کارهایی که در حال رشد هستند مناسب بوده و قیمت ان ماهانه ۷۹ دلار می‌باشد. Advanced Shopify ماهانه ۲۹۹ دلار است و مناسب کسب و کارهای بزرگ است.

Square

اپلیکیشن Square’s Point of Sale برای سیستم POS می‌باشد. این سیستم قابل حمل است و اغلب کارت‌های اعتباری معروف را می‌پذیرد.  برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

امکان پرداخت هزینه‌ها و یا پاداش اضافی با موبایل و سایر دستگاه‌ها.
فرستادن و ردیابی فاکتورها.
دریافت فاکتور خرید به وسیله ایمیل یا مسیج.
اتصال به پرینتر.
اعمال تخفیف.
قیمت این اپلیکیشن در نسخه‌های مختلف بنا به سخت افزاری که استفاده می‌کنید متفاوت است.

Square خوان برای کارت‌های معناطیسی رایگان است و به ازای هر تراکنش ۲.۷۵ دلار آن را می‌پردازید. برای Chip Cardها ۲۹ دلار و ۲.۷۵٪ به ازای هر تراکنش می‌باشد. ثبت نام در Square ماهانه ۴۹ دلار است که این مبلغ را به صورت دو سالانه می‌پردازید یعنی ۹۹۹ دلار و به ازای هر تراکنش هم ۲.۵٪ و ۱۰ سنت دریافت می‌کند.

Zenefits

کسب و کارهای کوچک شاید برای استخدام بخش مدیریت HR بودجه لازم را نداشته باشند. با این حال باز می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن Zenefits بخش مدیریت منابع انسانی خود را مدیریت کنید. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

فیش حقوقی را بر اساس ساعات کاری، مرخصی‌ها و غیره تنظیم کنید.
استخدام و سوابق کارمندان را ثبت کنید.
این برنامه با تعدادی برنامه دیگر قابلیت یکپارچه شدن دارد.
همچنین کارمندانی که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند می‌توانند:
ساعت ورود و خروج بزنند.
مرخصی بگیرند.
برنامه‌های مربوط به بیمه را پیگیری کنند.
مالیات کسر شده از حقوق خود را ببینند.

قیمت این اپلیکیشن برای هر کاربر ۵ دلار در ماه است و ۴۰ دلار هم هزینه اولیه است. قیمت نسخه Advanced ماهانه ۹ دلار به ازای هر کارمند بعلاوه ۴۰ دلار هزینه اولیه است. برخی ویژگی‌های جانبی این برنامه مثل Payroll, Benefits, HR Advisor, Performance Management و غیره نیاز به هزینه بیشتری دارند. این برنامه‌ها ماهانه چیزی بین ۴ دلار تا ۸ دلار هستند.

اپلیکیشن کسب و کار QuickBooks Online

اپلیکیشن QuickBooks یکی از بزرگ‌ترین اپلیکیشن‌ها در زمینه حسابداری است و امتیاز آن طبق کسانی که رای داده اند ۴.۹ از ۵ است. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار:

فرستادن فاکتور و رسید فروش.
اخذ وجه و ردیابی مخارج.
مشاهده سود و ضرر و ترازنامه.
اجازه دسترسی به حسابدار.

برای استفاده از این برنامه باید اشتراک QuickBooks بگیرید. قیمت این اپلیکیشن بسته به اینکه از کدام پکیج استفاده می‌کنید چیزی بین۱۰ دلار تا ۱۹۱ دلار ماهانه است.

FreshBooks

این برنامه‌ها برای کارهای مختلفی استفاده می‌شوند اما در این بین FreshBooks Cloud Accounting از همه معروف‌تر است. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن کسب و کار :

توانایی همگام‌سازی برنامه همزمان روی تبلت، موبایل و لپتاپ به علت استفاده از سرور ابر.
ایجاد فاکتورهای حرفه‌ای.
اخذ وجه.
ثبت رسید و مدیریت مخارج.
دسترسی به ابزارهای مدیریت پروژه.

با استفاده از حساب FreshBook می‌توانید از این برنامه استفاده کنید. بسته به این که از کدام پکیج استفاده خواهید کرد قیمت آن ماهانه بین ۱۳.۵۰ الی ۵۰ دلار است.

تبلیغات اینترنتی زرنیاز ، نیازمندی های آنلاین سراسر کشور

بیش تر بخوانیم: 

منبع: پیمنت 24