آیا تبلیغات به خودی خود می بایست منجر به افزایش فروش شود ؟ باید چه کار کرد تا بتوان تجربه ی موفقی از تبلیغات داشت ؟ در ادامه با زرنیاز دات کام همراه باشید.

انتظار نداشته باشید مخاطب برای دیدن تبلیغ‌تان قدمی بردارد. این شمایید كه باید سمت او بروید. تبلیغات را نمی‌توانید از چرخه تجاری کسب و کارتان  حذف کنید در عین حال تبلیغ کردن دائمی همان مشکلات تبلیغ نکردن را برای کسب و کار شما به دنبال خواهد داشت، فقط از سمت دیگر بام می‌افتید. پیوسته برای کسب و کارتان تبلیغ نکنید، بلکه پیوسته در حال تحقیق و برنامه‌ریزی تبلیغات باشید. 

مطالب مرتبط:

برنامه ریزی کلید موثری در موفقیت است. در یک برنامه ریزی تبلیغاتی شما باید ابتدا مخاطبین و اهداف تبلیغات را مشخص کنید قرار است پیام تبلیغات خود را با چه کسانی در میان بگذارید ؟ و این پیام قرار است چه تاثیری روی آن ها بگذارد ؟

چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟

دو روش اصلی برای تبلیغات در گوگل وجود دارد که روش اول و مقرون به صرفه تر سئو و بهینه سازی وب سایت و روش دوم گوگل ادوردز می باشد. در روش سئو سایت بهینه سازی می گردد تا با عبارات مرتبط به زمینه فعالیت شرکت صفحه اول و جزو رتبه های اول گوگل باشد. در روش گوگل ادوردز، هزینه به گوگل پرداخت می گردد تا سایت برای عبارات کلیدی مورد نظر شما صفحه اول گوگل باشد که گوگل به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ شما از مبلغ پرداخت شده شما کسر می نماید.

آموزش تبلیغات رایگان در گوگل

در زرنیاز دات کام علاوه بر دو روش اصلی برای تبلیغات در گوگل ، روش سومی را معرفی می نماییم که در آن می توانید برای تبلیغ خود تصویر انتخاب کنید ، تبلیغ خود را معرفی کنید ، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید و همچنین بعد از ارسال آگهی خود آن را ویرایش کنید. این امکانات میسر نیست جز با تبلیغ رایگان و بدون ثبت نام در نیازمندی های اینترنتی زرنیاز. برای استفاده از امکانات رایگان ما و معرفی محصول و کسب و کار خود و همچنین برای نمایش آن در گوگل از گزینه زیر استفاده فرمایید:

چگونه یک تبلیغ موثر ارسال کنیم؟

اصلی‌ترین هدف كسب و كار شما چیست؟ دوست دارید با این تبلیغات به چه نتیجه‌ای برسید؟ این موضوع به شما كمك می‌كند تا بهترین و موثرترین پیام تبلیغاتی را طراحی كنید.

شاید سال‌هاست كه برای كسب و كارتان زحمت می‌كشید اما هنوز هم، با وجود مشتریان زیاد، یك نام آشنا نشده‌اید. ممكن است فكر كنید محصول یا خدمتی كه ارائه می‌دهید شایستگی چنین نامی را ندارد اما اشتباه می‌كنید. گناه ناآشنا بودن محصول‌تان را بر گردن خط تولید یا مجموعه‌ای كه سازمان‌دهی كرده‌اید نیندازید؛ مقصر اصلی خود شمایید كه هیچ وقت با صدای بلند نام كسب و كار و قدرت خارق‌العاده‌اش را به زبان نیاورده‌اید. به‌طور كلی پیام تبلیغاتی موفق، پیامی است كه می‌تواند در نخستین نگاه مخاطب را به‌خود جذب كند پس سعی كنید خیلی وارد حاشیه‌ها و جزئیات نشوید و یك تصویر یا جمله ساده را انتخاب كنید كه با یك‌بار دیده شدن فهمیده می‌شود و در ذهن می‌ماند.

گذشته از انتخاب بهترین محلی كه گروه هدف شما در آن حضور دارند، باید حواس‌تان به شیوه طراحی پیام هم باشد. حالا نگاهی دوباره به محصول یا خدمتی كه ارائه می‌دهید بیندازید. برای تبلیغات به مصرف‌كننده‌تان توجه زیادی نكنید بلكه ببینید چه كسی مشتری اصلی محصول‌تان است و همان را مخاطب قرار دهید.

شعار تبلیغاتی تان را با تصویر آن هماهنگ کنید، تصویر گویا و با کیفیت را برای تبلیغات تان انتخاب کنید و پیام های تان با هم هماهنگ باشد و در آخر از آگهی های ویژه و ستاره دار کانون تبلیغات اینترنتی زرنیاز بهره ببرید و تبلیغ خود را با استفاده از این ویژگی تبلیغاتی ما به بازار هدف خود معرفی نمایید.


بیش تر بخوانیم: 

منبع: دارکوب ، اکس تیم ، تابناک ، برترین ها ، زرنیاز