تعداد کاربران اینترنت به سرعت در حال رشد است و تبلیغ دهندگان برای انجام تبلیغات به دنبال رسانه های پر مخاطب و هدفمند با هزینه های متعارف هستند. امروزه اینترنت در سرتاسر جهان به یکی از اصلی ترین رسانه در اطلاع رسانی ، ارتباطات اجتماعی ، آموزش و سرگرمی تبدیل شده است و تعداد کاربران اینترنتی از صنعت های مختلف در کسب و کار ، گروه های سنی و طبقات اجتماعی مختلف رو به افزایش است. انجام تبلیغات در اینترنت نسبت به روش های سنتی تبلیغات دارای مزیت هایی است که در این مطلب به مهمترین آن ها اشاره می گردد. با زرنیاز دات کام همراه باشید.

مزایای تبلیغات اینترنتی

مدیران موسسات و شرکت ها به دنبال راه های تبلیغات ارزان و کاربردی هستند که با تاثیر گذاری بر افراد و یا شرکت های خاص آنها را به استفاده از محصولات و یا خدمات خود ترغیب کنند. در زمانی نه چندان دور مدیران شرکت ها از طریق تبلیغات سنتی مانند استفاده از هدایای تبلیغاتی مثل (جاسوئیچی ، خودکار ، لیوان و …) به معرفی شرکت و موسسه خود می پرداختند. اما این نوع تبلیغات جوابگوی لازم را برای جذب مشتری جدید ندارد چرا که ارسال هدایای تبلیغاتی به افراد و شرکت های شناخته شده انجام میشود. بنابراین روی به تبلیغات از طریق رسانه ها مانند رادیو ، تلویزون ، مجلات ، روزنامه ها و اینترنت آوردند. زمانی که با مزایای تبلیغات اینترنتی نسبت به مابقی رسانه ها آشنا شویم ، متوجه خواهید شد که چرا استفاده از تبلیغات آنلاین اینترنتی عرصه را به دیگر رسانه ها تنگ کرده است و مدیران به استفاده از تبلیغات اینترنتی تشویق شده اند.

هزینه های مناسب تر

مزیت تبلیغات آنلاین بر تبلیغات آفلاین هزینه مناسب تر تبلیغات آنلاین می باشد. با هزینه کمتر می توان مخاطبان بیش تر جذب کرد.

پوشش وسیع تر

تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات سنتی مخاطبان بیش تر را تحت پوشش قرار داده و در واقع این تبلیغات حد و مرزی نمی شناسد.

مخاطبان هدفمند

تبلیغات آنلاین در مقایسه با تبلیغات آفلاین دارای مخاطبان هدف بیش تری است و به شما کمک می کند تا در کمپین های تبلیغاتی خود با کمترین هزینه مرتبط ترین مخاطبان خود را بیابید.

آماده سازی سریع

آماده سازی پخش تبلیغات آنلاین سریع تر از تبلیغات آفلاین و سنتی و محیطی می باشد.

اطلاع رسانی بیش تر

در تبلیغات آنلاین نسبت به تبلیغات سنتی تبلیغ دهندگان می توانند جزئیات بیش تری از محصول و یا خدمات خود را بیان کنند و کاربران نیز پس از مشاهده تبلیغ و کلیک بر روی آن می توانند به صفحه مورد نظر راهنمایی شوند و اطلاعات بیش تری از آن تبلیغ و آگهی به دست آورند.

روش های پرداخت مناسب و متنوع

در تبلیغات آفلاین و محیطی ، پخش کننده تبلیغ بی توجه به میزان مشاهده و یا تبدیل تعداد مشاهده کنندگان تبلیغ به مشتری ، هزینه پخش تبلیغ را می گیرد و اما در تبلیغات مدرن و اینترنتی شما می توانید خود هزینه پخش تبلیغ و نمایش را تعیین نمایید.

قابلیت ویرایش و به روز رسانی

تبلیغات اینترنتی را می توان بعد از ارسال فایل مورد نظر ویرایش و یا حذف کرد. به طور مثال برای تغییر اطلاعات موجود در تبلیغات ارسالی در یک سایت فقط کافیست نسخه جدید را آپلود نمود و کد تبلیغ را تغییر داد اما در رسانه های دیگری که چاپ میشوند این امکان وجود ندارد.

هزینه کمتر و نتیجه بهتر

یکی از مهمترین مزایای تبلیغات اینترنتی مقرون به صرفه بودن آن است. یعنی با هزینه کمتر نسبت به مابقی رسانه ها ، تبلیغ خود را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار دهید.

چگونه رایگان تبلیغ کنیم؟

یکی از روش های تبلیغات رایگان در اینترنت استفاده از وب سایت های ارسال آگهی رایگان جهت معرفی محصول و خدمات شما در بستر اینترنت می باشد. وب سایت های درج تبلیغ رایگان به طور معمول باید برخی ویژگی های زیر را دارا باشد ، که این ویژگی ها شامل:

  • دسته بندی مناسب آگهی ها
  • استفاده از تگ توصیف
  • استفاده از کلمات کلیدی
  • امکان درج لینک
  • درج تصویر
  • درج آگهی ویژه

کانون تبلیغات اینترنتی زرنیاز ، مکانی مناسب برای معرفی محصول ، خدمات و کسب و کار شما به صورت ارسال و ثبت آگهی رایگان و بدون ثبت نام می باشد. از این رو ، برای ارسال تبلیغ خود در گستره دنیای مجازی می توانید از دکمه و گزینه ارسال آگهی رایگان آگهی خود را درج ، ثبت و ارسال فرمایید.
ثبت آگهی رایگان

بیش تر بخوانید:

منابع: پرسیما - جهان سایت - زرنیاز