فروش اجاره گلچین اکازیونهای زمین باغ ویلا آپارتمان دماوند

مشخصات آگهی

0.0آگهی رایگان
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
 • آخرین بروز رسانی : 1 سال قبل - ۱۳۹۶/۱۲/۰۵
 •  تهران دماوند
 • مشاهده مکان دقیق روی نقشه
 • قیمت کل : 300,000,000 تومان
 • متراژ (مترمربع) : 70
 • تعداد اتاق : دو
 • نوع : فروشی
 • حومه شهر : خیر
 • شماره تماس: 09197225539
 • آدرس ایمیل: ایمیل

جزییات آگهی

بازار رسمی املاک و خدمات ساختمانی ایران -امداد املاک.ایران

باسلام و احترام.ضمن خوش آمد:

روند کار تالار فروش بازار رسمی املاک و خدمات ساختمانی ایران:
تلفن هماهنگی و رزرو 09197225539

Telegram @EMDADAMLAK امداد املاک

توجه بفرمائید:در تالار فروش یا اجاره امداد املاک.ایران فقط املاک(زمین,باغ, ویلا,آپارتمان,تجاری) گلچین, تک, کمیاب(یونیک)در هر شهر و منطقه باقیمت مناسب عرضه میشوند که برای پیدا کردن آنها عمر زحمت و پول هزینه شده و در نتیجه حق الزحمه و کمیسیون بالاتری دارند,وگرنه املاک معمولی و بی ارزش و یا مشکلدار همجا هست,همه دارند میتوانید با اتلاف عمر و پول بگیرید.

- ابتدا هزینه مشاوره را می پردازید بعد صحبت و مشاوره بفرمائید.(مثل ویزیت پزشک یا وکیل وغیره). -ابتدا حق بازدید هر ملک50 هزارتومان را می پردازید بعد میرویم ساعتها بازدید.حدالقل500میلیون تومان میخواهید سرمایه گذاری کنید(دیه یک انسان 260میلیون تومانه).به چه دلیل از اول مشاوره تا بازدید و خرید همچی مفتی و مجانی باشه تا راحت و مفتی بسود و ثروت ملک برسید!؟ حق الزحمه,کمیسیون,هر اسمی که میگوئید حدالقل5%است.بلی یا خیر همین.

- اگر خریدار واقعی هستید.

نه مزاحم مفتخوری که تمام منطقه را شخم زدی فقط دنبال نوکر مفت و مال مفت میگردی:

فقط 3 سوال:

1-چقدر پول نقد میدهید؟ 2-چه ملکی(زمین,باغ,ویلا,آپارتمان,تجاری)میخواهید؟ 3-کدام شهر و منطقه؟ همین.بقیش داستانسرائی است.سوال نپرسید: فلانجا قیمت ملک چنده؟و...نوکری مفت,اتلاف عمر,اعصاب, انرژی و پاسخگوئی نداریم. زیر 1 میلیارد تومان در سال96 توقع بهترین زمین و باغ ویلا نداشته باشید!؟ ملک میخواهند بفروشند نه پفک!؟96حدالقل متری2میلیون فقط هزینه ساخته.

ابتدا مشخصات ملک مورد نظر خود را در فهرست (مزایده) تالار فروش با دقت می بینید می پسندید. اگر سوالی هم مرتبط با آن ملک (نه خارج از فهرست املاک) دارید کارشناسان خبره امداد املاک.ایران در نهایت احترام و ادب و بنا بر اصولی حقوقی و فنی پاسخگوی شما هستند. هزینه مشاوره و یا بازدید را می پردازید. تعیین وقت می شود برای بازدید ملک و در نهایت تائید و خرید ملک.

از سال93 تلفن118 برای فقط یک اعلام شماره بی ارزش پول میگیره, آنوقت توقع داری,از قیمت پرسیدن و مشاوره تا بازدید و خرید ملک چند صد میلیونی تا چند میلیاردی همچی برایت راحت و نوکری مفتی باشه تا راحت و مفتی بسود ثروت و ملک برسی!؟مگه خودت کار مفتی انجام میدی!؟یا نقد اول پول میگیری.

بعنوان مثال فاز اول و آزمایشی:

- قیمت کلی انواع ملک درسال1396(نه بعدا)در دماوند و نواحی اطراف: انواع زمین با کاربری کشاورزی(نه مسکونی)معمولا مهمان تخریب لودر در روستاها از متری 300هزارتومان ببالا (در متراژ 1000 متر ببالا و زیر 1000متر حدالقل متری 400هزار تومان) و در مرکز شهر دماوند از متری حدود 2/300میلیون تومان ببالا در متراژهای بالای 1000متر و زیر 1000هزار حدود 3میلیون تومان.- آپارتمان نوساز از متری حدود 2/5میلیون تومان ببالا در گیلاوند و شهرکهای اطراف و حدود 3میلیون تومان ببالا در مرکز شهر دماوند - خانه و ویلا نوساز از متری حدود 4 میلیون تومان ببالا است.هر ملک در هر نقطه شهر و روستا مشخصات و قیمت خاص خودش را دارد همه یک قیمت نیستند.زیر 500میلیون تومان هرگز ملکی نداریم نه زمین نه آپارتمان قدیمی و خشتی. لطفا نخواهید.

خرید,فروش و اجاره تخصصی"زمین باغ ویلا آپارتمان" دماوند و حومه. در سال 96 فروش زیر 500میلیون -رهن ویلا زیر250میلیون -اجاره روزانه سوئیت,ویلا زیر350هزار,تومان (برای1تا ماکزیمم 4نفر) نیست نداریم و نخواهید.
با چندرغاز زیر 1میلیارد تومان توقع خرید بهترین زمین باغ و ویلا یا با 350هزارتومان اجاره روزانه توقع ویلای چهل ستون 40پنجره نداشته باشید.ملک میخواهند بخرید نه پفک!؟ چطور درآمد و اجاره و قیمت ملک خودت در تهران پر از دود و آلودگی تیلیاردی باشه ولی مال بقیه مفت!؟

قیمت کلی سایر املاک در تمام شهرها نیز بزودی اعلام میشود.

برای هر نوع سوال پرسیدن و مشاوره اول حق المشاوره را بپردازید بعد بپرسید. زمین قلانجا قیمت چنده؟ فلانجا ویلا و آپارتمان چنده؟ کجا خوبه؟ کجا بده؟ چرا خوبه ؟ چرا بده؟ کجا سرمایه گذاری کنم بهتره؟ فلان ملک چقدر می ارزه؟ و..این موارد را از بنگاهیها بپرسید. ما مشاوره رایگان نداریم و هرگز بر ملک دیگران بدون دریافت حق کارشناسی و بازدید قیمت گذاری نمی کنیم.

ملک سفارشی میخواهید: زمینش فلان متراژ باشه, بناش فلان متراژ باشه, فقط در فلان منطقه باشه, تا فلان قیمت باشه, سند و جوازش فلان باشه و ... برای سفارش چنین املاک سفارشی ابتدا قرارداد می بندید,هزینه می پردازید بعد تقاضا بفرمائید.

رایگان و مفتی برای کسی, عمر زندگی دانش زحمت و پول, برای جستجو تلف نمیکنند تا شما با یک تلفن ساده از خانه یا محل کارت راحت و مفتی و سریع بسود و ثروت و ملک برسید!؟

ما فقط " ملک شناسنامه دار = از مالک تا ملک و سند و مشخصات دقیقا کارشناسی و منطبق با قانون " برای فقط " آدم شناسنامه دار " داریم = ارزش کار سفارشی را بداند و فقط با قرارداد و پرداخت کمیسیون 5 تا 10% ارزش معامله از هر طرف .نه راحت مفتی برایش بهترین ملک حاضر آماده شود بعد سر پرداخت کمیسیون بازی دربیاره یا بخواهد دیگران را دور بزند و از عمر زحمت دانش و پول دیگران سوء استفاده کند تا برایش مفتی ملک پیدا کنند.

اگر خریدار واقعی باشید با شرایط بالا در اولین تماس و بازدید به نتیجه میرسید. بقیه مفتخور مزاحمند که فقط دنبال آدم مفت و مال مفت میگردند.

بنابراین برای کار سفارشی هم کمیسیون بالاتری میگیریم .در همان ابتدای قرارداد درخواست سفارش.( 5 تا 10% ارزش ملک از هر طرف) - هم بدون دریافت حق بازدید (هر ملکی 50 هزار تومان) هرگز بازدید از ملکی نداریم. وگرنه املاک بی ارزش همجا هست و همه دارند. جماعت مفتخور راحت طلب: خیلی ناراحتی میتوانی روزها و سالها از شرق تا غرب از شهر تا بیابان پرت در برف و سرما و گرما با افراد متفرقه عمر,زندگی,زحمت و پولتان را تلف کنید.

- اگر فروشنده اید:

ابتدا باید هویت مالک. بعد اصالت ملک و اسناد تائید و کارشناسی شود و قیمت گذاری شود تا قابل ارائه در تالار فروش بازار رسمی املاک و خدمات ساختمانی ایران.امداد املاک.ایران باشد.لطفا تماس بگیرید با 09197225539

حراج فروش فوری اکازیون 30% زیرقیمت روز بازار املاک در سال 96(نه بعدا) خانه ویلائی 70 متری تکواحدی دربست با موقعیت خوب بالای شهر مرکزی دماوند فقط 280 میلیون تومان در زمستان 96 (نه بعدا). با سند ششدانگ تک برگی جدید با نقشه UTM و کامپیوتری ثبتی جواز ساخت و پایانکار .فقط خریداران واقعی نه مزاحم مفتخور دنبال مال مفت فضول مزاحم که آدرس دقیق و پلاک را بگیرند تا رگ و ریشه مردم را دربیاورند.

در دماوند و اطرافش خانه ویلائی زیر 500 میلیون تومان نیست. با آن هزار تا توقعات شما ( ماشینرو باشه منظرش رو به باغ و درخت باشه متراژش فلان باشه بناش فلان باشه در بهترین منطقه باشه سندش ششدانگ و جواز ساخت و امکاناتش فول باشه قیمتش مفت باشه !؟ با یک تلفن راحت و ساده از خانه یا محل کارت (آنهم ظهر یا نصف شب) یک نوکر مفت هم از مشاوره تا بازدید و چانه زنی از اتلاف عمر زحمت و پول برایتان مفتی حاضر آماده کند تا راحت و مفتی بسود و ثروت و ملک عالی برسی!؟ حتی 1 میلیارد تومان هم پیدا نمیشه چه برسه چندرغاز 300 میلیون تومان). قرار نیست ملک خودت در تهران پر از دود و ترافیک و آلودگی و بیماری تیلیاردی باشه و درآمد و اجاره چند ده میلیونی بگیری ولی مال بقیه مفت آنهم بفاصله نیم ساعت!. پس لطفا مزاحمت و مفتخوریتان را برای خودتان نگه دارید.ملک میخواهید بخرید نه پفک!؟

اکازیون فروش فوری زیر قیمت.اجاره روزانه خانه ویلائی 70 متری 55 متر بنا 2 خواب نوساز دربست تمیز مجهز امن بالاشهر دماوند. فقط 35 دقیقه مستقیم از چهارراه تهرانپارس 09197225539.

چرا آپارتمان میخرید با دهها خانواده مشترک دیگر ! که نه زمین دارید نه بنا ! نه آرامش و آینده. بهترین سرمایه گذاری خرید این ویلاست با پول کمتر از یک آپارتمان: خانه ویلائی تکواحدی دربست 70 متری با 55 متر بنا و ساختمان نوساز با 2 اطاق خواب + 15متر حیاط اختصاصی نوساز تمیز دربست دنج امن شیک سر شیروانی گالوانیزه فقط 35 دقیقه مستقیم از چهارراه تهرانپارس منطقه بالاشهر دماوند 50 متر بالاتر از میدان 17شهریور (بالاترین میدان دماوند). سند ششدانگ با نقشه کامپیوتری ثبت اسناد و جواز ساخت و پایانکار . با قابلیت دریافت وام تا صدها میلیون (تاکنون اصلا از وام استفاده نشده) و اگر پول کم دارید میتوانید رهن اجاره اش بدهید حدالقل 80 میلیون تومان در تابستان 96- رهن و اجاره خانه و باغ ویلائی دربست تک واحدی در دماوند و اطراف بسیار نایاب است .
اجاره سالیانه (در سال 96 نه بعدا) : 30 میلیون تومان پیش+ 1/5 یک و نیم میلیون تومان اجاره ماهیانه ( بدون تبدیل و تخفیف).

رهن کامل ویلای ساده در دماوند تا آبسرد زیر 250 میلیون تومان در سال 96 نیست , نداریم و نخواهید. 40 تا 100 میلیون تومان آپارتمان نمیدهند چه برسد ویلای دربست. بجای خرید آپارتمان یا اجاره ویلا. اکازیون زیر پیشنهاد میشود:
- فروش با تخفیف ویژه فقط 350 میلیون تومان (با 30% تخفیف ویژه حراجی و اکازیونی فقط 280 میلیون تومان) در زمستان 96 نه بعدا.

همچنین هم اکنون بصورت اجاره روزانه نیز با تمام امکانات ( 2 تختخواب ابگرمکن گازی شهری بوتان و یخچال مبلمان و تلویزیون و.... پذیرای همه عزیزان می باشد). و بعنوان یک منبع درامد بسیار پرسود و مطمئن شناخته میشود.

اجاره روزانه: قیمت پایه و شروع از 350 هزارتومان ببالا برای (1تا 4 نفر فقط اقامت نه جشن ) در سال 96 نه بعدا. مازاد نفری 75 هزارتومان گرفته میشود تا هر تعداد که شما راحت باشید. پذیرش فقط با رزرو و پرداخت بیعانه از چند روز قبل امکانپذیر است . ساعت پذیرش 24 ساعت قانونی شما و تحویل فقط از ساعت 10 صبح تا ماکزیمم 10 صبح فردا که تخلیه است. تلفن 09197225539 فقط در ساعات 8 تا ظهر - 14 تا 20 نه شب و نصف شب مزاحمت.

برای مشاهده موارد بیشتر از انواع زمین باغ ویلا و آپارتمان لطفا مراجعه فرمائید به تلگرام @EMDADAMLAK یا وبسایت امداد املاک ایران www.EMDADAMLAK.IR