فروش انواع فایل ها

مشخصات آگهی

0.0آگهی رایگان
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : 1 سال قبل - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
  •  فارس زرقان
  • قیمت کل : رایگان
  • نوع : ارائه
  • آدرس ایمیل: ایمیل

جزییات آگهی

با صرف کمی وقت و مطالعه توضیحات زیر که ماحصل ابتکار جالب تعدادی از نخبگان دانشگاه صنعتی شریف است؛ کسب درآمد سهل و آسان خود را آغاز کنید.

یک شارژ 5000 تومانی برای من و شما 5450 تومان هزینه دارد. 9 درصد اضافی که 540 تومان است مربوط به مالیات و سود عاملیت فروش است.
در حال حاضر شرکت های مختلف که عموما سرمایه گذار برنامه های مختلف تلویزیونی نیز می باشند به ازای کسب همین حاشیه سود های اندک جایزه های بزرگ میلیونی و حتی بعضا میلیاردی در رسانه ملی و فضای مجازی برای خرید ، پرداخت قبض یا شارژ تلفن همراه از طریق سامانه های موبایلی و تلفنی خود تبلیغ و اعطاء می نمایند.
در حالیکه تنی چند از فارغ التحصیلان نخبه دانشگاه صنعتی شریف با طراحی سامانه ای تحت عنوان 7030 بجای اختصاص بخش اندکی از این حاشیه سود به یک یا چند مشتری در قالب جوایز کلان مالی کلیه کاربران سامانه خود را در سود درآمد حاصل از فعالیت سامانه سهیم کرده اند.
به این نحو که فی المثل شما با خرید یک شارژ 5000 تومانی یا پرداخت قبض آب و برق و ... و یا استفاده از سایر خدمات مالی سامانه تا 70 درصد از سود عاملیت فروش را کسب و سامانه آن را به شماره شبا کارت بانکی تان واریز می نماید.
شاید بد نباشد بدانید که آمار تراکنش ماهیانه برای خرید شارژ در ایران بالغ بر 150 میلیارد تومان می باشد.
در واقع طراحان و مجریان این سامانه تصمیم گرفتند به جای پرداخت مبالغ میلیاردی به رسانه ملی جهت تبلیغ برنامه ۷۰۳۰ این پول را به کاربران بدهند تا آنها عامل تبلیغ سامانه شوند و پورسانت دائمی دریافت‌ کنند.
ضمن اینکه با هر تراکنش مالی افرادی که شما معرف عضویت آنها در سامانه باشید، با توجه به رتبه آنها در سامانه شما نیز به عنوان معرف در درآمد آنها سهیم خواهید بود.(سطح یک افرادی هستند که مستقیما شما معرفی کرده اید و سطح دو افرادی که مستقیما از طریق سطح یک دعوت شده اند ) و...
به عبارتی چنانچه شما به ده نفر این برنامه و کد معرف تان را معرفی کنید و هر کدام از آنها این کار را انجام دهند و تا سطح هفت این اتفاق تکرار شود و هر کدام از این افراد یک شارژ پنج هزار تومانی در ماه تهیه کنند شما می توانید به درآمد 13,477,570 تومان دست یابید.
توجه داشته باشید که این رقم درآمد ماهانه شما صرفا برای یک بار خرید شارژ 5000 تومانی افراد دعوت شده توسط شما طی یک ماه است و از آنجا که تراکنش های مالی افراد می تواند در شکل های دیگر نظیر پرداخت قبض ، انتقال وجه و... با رقم های به مراتب بیشتر از پنج هزار تومان متفاوت باشد، طبیعتا درآمد شما هم می تواند به مراتب بیشتر از این رقم باشد.
همین حالا از طریق لینک زیر

  • شناسه آگهی: 3649
  • شناسه کاربری: 1748
  • آدرس ایمیل: email