سوئیت باغ ویلا دماوند

مشخصات آگهی

0.0آگهی رایگان
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۱/۱۳
  • آخرین بروز رسانی : 1 سال قبل - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳
  •  تهران دماوند
  • مشاهده مکان دقیق روی نقشه
  • قیمت : 350,000 تومان
  • شماره تماس: 09197225539
  • آدرس ایمیل: ایمیل

جزییات آگهی

فروش فوری - اجاره سالیانه - اجاره روزانه زمین باغ ویلا سوئیت بالاشهر دماوند 09197225539
خرید,فروش, رهن و اجاره , پیمانکاری و ساخت , مشارکت "زمین باغ ویلا آپارتمان" دماوند و حومه تا ابسرد. در سال 97 فروش زیر 900 میلیون- رهن کامل ویلا زیر 250 میلیون -اجاره روزانه زیر350 هزار تومان نداریم. 09197225539 برای مشاهده عکسها و توضیحات مراجعه فرمائید به وبسایت امداد املاک (2 کلمه به پارسی در کادر اینترنت بنویسید : امداد املاک) یا www.EMDADAMLAK.ir

دنبال نق زدن و بهانه تراشی, زبانبازی, چانه زنی و قیمت دهی هستی برای مفتخوری و پول ندادن,هرگز مزاحم نباش چه خرید چه اجاره. تماس درجا قطع. تجربه سالها:آنکه میخواهد 5دقیقه ای قیمت را میپسندد,بقیه مزاحم مفتخورند.
ویلای ساده2خواب از غرب(کردان)تا شرق(آبسرد)بدون آب وگاز شهری زیر600 نیست ولی دماوند35دقیقه ای با امکانات فول 350داریم چانه زدن و مفتخوری داره !؟

آنچه برای خود میخواهیم,برای شما می پسندیم,5اصل مهمترین فاکتورهای اجاره دربازار رسمی املاک وخدمات ساختمانی ایران.امداد املاک.ایران هستند:
1-امنیت و اطمینان(مهمترین فاکتور).2-تمیزی و نظافت.3-تجهیزات و امکانات. 4-دسترسی سریع درحدالقل زمان,مسافت و جاده آسفالت.5-قیمت مناسب و رضایت خانواده(شما دوست عزیز را نه مشتری بلکه از اعضای خانواده خود میدانیم و شما لایق بهترینها هستید).لذا بهیچ عنوان هیچگونه مکانی از دیگران و واسطه گری نداریم فقط یک یا سه مورد متعلق بخود امداد املاک را داریم بعنوان تنها مرجع رسمی با بیش از یکدهه فعالیت مورد اعتماد و اطمینان با یک تلفن ثابت سالها 09197225539 و وبسایت معتبر قانونی و ثبت شده در ایران www.EMDADAMLAK.IR(نه مثل بقیه که واسطه اند و با یک تلفن ساده یا پول دادن به سایتهای تبلیغاتی شارلاتان فقط بدنبال فریب و چاپیدن مردم هستند). تمام هتلها و مجتمعهای اقامتی حتی ویلاها و سوئیت ها داخل دوربین دارند برای همین امداد املاک هیچگونه املاکی از دیگران ندارد و فقط موارد متعلق بخودش است که هیچوقت دوربین ندارد,مهمترین امنیت و اطمینان امداد املاک. فقط هم1مورد داریم:35دقیقه مستقیم از چهارراه تهرانپارس شهر دماوند.خانه ویلائی200متری70متر2خواب نوساز شیک تمیز امن آزاد دربست تا 4نفر 350ت. اجاره سالیانه بدون هیچگونه اثاثیه حتی ابگرمکن: 30 میلیون تومان پیش+ 2 میلیون تومان اجاره ماهیانه بدون تبدیل و کاهش بشرط 12ماهه بهر دلیلی کمتر از 12 ماه بمانید ماهیانه 3 میلیون تومان با قید شرط در قرارداد.


- رهن و اجاره ویلا در دماوند تا آبسرد:

رهن کامل ویلای ساده نه مدرن در دماوند و اطراف حتی تا آبسرد بسیار کم است و زیر250 میلیون تومان رهن کامل ویلا در دماوند تا آبسرد نیست, نداریم و نخواهید با40تا100میلیون تومان درسال97 حتی آپارتمان نمیدهند چه برسد ویلا دربست.ما آپارتمان اجاره ای نداریم.ویلای دربست با مشخصات ذیل هست 30میلیون پیش+2میلیون اجاره ماهیانه (بشرط12ماه بهر دلیل کمتر از 12ماه بمانید 3میلیون تومان با درج این قید و شرط در قرارداد .قرار نیست فصل گل و بلبل مفتخوری و مفت بشینی بعد زمستان مالک بشینه خودشو نگاه کنه!).

- اجاره روزانه سوئیت باغ ویلا: در دماوند و اطراف بسیار نایاب است و زیر350 هزارتومان نداریم (1تا4 نفر حداکثر, نه 10و 20 نفر چند خانوادگی,هرگز نداریم).
قوانین:
دنبال مفتخوری,چانه زنی و قیمت دهی هستی هرگز مزاحم نباش.
تجربه سالها:آنکه میخواهد5دقیقه ای میپسندد و بیعانه میده .بقیه دنبال مال مفتند.
جای 100تومنک-200تومنک نیست,نداریم و نخواهید.حتی ساعتی برای 2 نفر.
اجاره املاک امداد املاک همیشه ثابت اند شنبه جمعه تعطیلات فقط 350 هزارتومان
زیر350هزارتومان مکانی نداریم.چه یکساعت چه نصف روز.چه یکروز 350 است
با350تومان بی ارزش توقع باغ,ویلای استخردار لاکچری بایک ایل نداشته باش
هیچگونه مکانی برای دورهمی, جشن و پارتی, حتی چهارشنبه سوری نداریم.
تحویل مکان 8یا10صبح و تخلیه10صبح فردا است,عصر و شبانه پذیرش نداریم.
پذیرش فقط باپرداخت بیعانه و رزرو قبلی است,پذیرش آنی و بی بیعانه نداریم.
چه یک روز,چه چند روز و ماه کل اجاره را اول میپردازید,میخواهید بمانیدیانمانید.
نه بیعانه و نه اجاره پرداختی یک یا چند روزه هرگز برنمیگردد, بمانید یا نمانید.
اجاره روزانه خانه ویلائی ذیل فقط 350 برای1تا4نفر,مازاد نفری 75هزارتومان.
ساعتکار: 8 تا ظهر-14تا 20 هر روز است نه ظهر,شب و نصف شب و مزاحمت.
درمکانهای دیگران هرجائی: امنیت,نظافت,راه آسفالت,آب و گاز شهری نیست.

چرا هتل, میهمانسرا؟ با محطیهای خشک و بی روح مصنوعی و شرایط خاص! یا سوئیتهای 25متری بدون اطاق گرانقیمت حدالقل 350هزارتومان دیگران! خانه ویلائی 200 متری - 70متر بنا شیک نوساز دربست مجهز تمیز امن با محیط سرسبز و درختکاری شده- 2 اطاق خواب با تخفیف ویژه و عرضه مستقیم و بدون واسطه در بالاشهر دماوند(35 دقیقه مستقیم از چهارراه تهرانپارس) با 25% تخفیف ویژه 400 ندهید. فقط 350 هزارتومان از 1 تا 4 نفر, مازاد نفری 75 هزارتومان. هم جای بهتر میگیرید هم قیمت کمتر می دهید.

خانه ویلائی 200 مترمربعی مستطیلی چهارگوش روبه قبله و آفتابرو دلباز بسیار تمیز شیک و نوساز دربست با 70 متر ساختمان نوساز 2 اطاق خواب,هر اطاق 1تختخواب تک نفره با بخاری گازی نو و شیک مجزا,3 دست رختخواب تمیز با ملحفهای نو,تراس و حیاط,آشپزخانه اوپن.یخچال فریز.اجاقگاز3شعله. کابینت نو. مبلمان. ماشین لباسشوئی.آبگرمکن گازی شهری نو بوتان تلویزیون رنگی و .... لوازم کامل پذیرائی و آشپزی, فوتبال دستی بچه ها و سایر موارد. سرویس بهداشتی ایرانی جدید و تمیز بهمراه فرنگی دستی باربیکیو (هم منقل نو هم آجری و طبیعی با 12 تا سیخ) محیطی بسیار امن با امنیت تضمین شده دنج و بی سروصدا و دربست و راحت و شیک و نوساز و بسیار تمیز و درختکاری شده با هوای پاک و دلنشین بالاشهر دماوند فقط 35 دقیقه از چهارراه تهرانپارس شهر مرکزی دماوند.منطقه بالای شهر دسترسی سریع به نانوائی سوپر مارکت, مکانهای تفریحی, گردشگری و طبیعت بکر و رودخانه ها. جهت حداکثر تمیزی و بهداشت تمام روبالشی, روتشکی و ملحفه ها عمدا سفیدند.

سرویس بسیارتمیز.مایع ظرفشوئی,صابون و کلینکس اختصاصی شما هست. حتما و قطعا می پسندید ,مدام میآئید.حتی نمی پرسیم اسم شما چی هست؟
با توجه به گرانی مکانهای اقامتی در ایام خاص در سال مانند عید و تعطیلات .مجموعه ای از سوئیت باغ ویلا و مهمانسراهای تحت پوشش امداد املاک ایران بعنوان تنها مرجع رسمی تائید شده در تضمین امنیت, تجهیزات و تمیزی امکان اقامتی با قیمت مناسب در خدمت همه عزیزان متقاضی با کیفیتی ممتاز و غیر قابل مقایسه با سایر مکانها با کمترین قیمت ممکن و کمتر از سایر مکانها بصورت عرضه مستقیم و بدون واسطه در خدمت همه عزیزان متقاضی است.( متوانید عینا کیفیت مکان, امنیت تضمین شده, تجهیزات, تمیزی و دسترسی سریع و ساده در کمترین زمان, و قیمت را در بازدید مستقیم از مکانهای امداد املاک ایران با سایر مکانهای اقامتی را بوضوح ببینید) .لطفا ابتدا به وبسایت : امداد املاک ایران مراجعه فرمائید بعد با شماره 09197225539 در ساعات 8 تا ظهر - 14 تا 20 ( نه ظهر و شب و نصف شب و مزاحمت) تماس بگیرید. توضیحات کامل بهمراه عکسها و قیمتها در وبسایت هست. دو کلمه در کادر اینترنت بپارسی بنویسید: امداد املاک یا EMDADAMLAK.ir
نمونه: بجای سوئیت هتلی و مجتمعی حداکثر 15 تا 20 متری بدون اطاق مثل زندان دیگران که هیچ امکاناتی ( نه دربست , نه وسایل آشپزی مثل تهیه چای یا کباب , نه آزادی و تفریح و فضای سبز و....) ندارد و با قیمت حدالقل نفری 75 تا 150 هزارتومان بدون هیچ تخفیفی ارائه میشوند با خانه ویلائی 200 متری 70 متر بنا 2 خواب نوساز شیک تمیز امن دربست با امکانات فول با فاصله حداکثر 35-40 دقیقه مستقیم از چهارراه تهرانپارس .شهر مرکزی دماوند منطقه بالای شهر با همان قیمت سوئیت کوچک دیگران بگیرید.1 تا 4 نفر فقط 350 هزارتومان بی چانه.تحویل 10 صبح و تخلیه 10 صبح فردا است .پذیرش فقط با پرداخت 200 هزارتومان بیعانه و رزرو قبلی امکانپذیر است.عکس و مشخصات و قیمت در سایت امداد املاک ایران هست ارسال تلگرامی و ایمیلی هرگز نداریم.مواقع بیش از یکروز کل اجاره درجا همان اول دریافت میشود میخواهید بمانید یا نمانید. چه یکساعت چه یکروز و چه 1000 روز هم بخواهید قیمت همان 350 هزارتومان برای 1 تا 4 نفر (بیش از 4 نفر .هرنفر 75 هزارتومان است تا ماکزیمم هم 8 نفر). پس مدام نپرسید چند روز بخواهید چقدر میشود. ما شنبه و جمعه و تعطیلات همیشه یک قیمت هستیم برخلاف دیگران.هیچگونه مکانی برای دورهمی, جشن و پارتی , حتی چهارشنبه سوری نداریم.